Hakkımızda


Her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.


1967 yılına kadar göçebe olarak yaşamını sürdüren babamız HACI GELEBEK 1967 yılında göçebe hayatını bırakarak şehre yerleşmiştir.1977 yılında kendi beslediği kurbanlık koyunları satamayan GELEBEK mahallede açmış olduğu kasap dükkanında faliyetlerini sürdürmüştür.
1982 yılında çocuklarına devrettiği bayrağı günümüze kadar getiren GELEBEK Kardeşler GELKA markası olarak patenti almış ve sucuk alanında güvenilir bir marka haline gelmiştir.
Gelka sucuk işletmesi etin temin edilmesinden ürün haline gelişine ve ürünlerin tüketiciye ulaşmasına kadar geçen tüm aşamalarda hijyen ve kaliteden ödün vermeden tüketicisine sağlıklı lezzetli ve damak tadını zenginleştiren ürünler ile hizmetini sürdürmeyi ilke edinmiştir.
Ayrıca firmamız İSO 22000 Gıda güvenlik belgesine sahiptir.
Firmamızın Misyonu Helal,hijyenik sağlıklı ve kaliteli ürünlerinin Türkiye’ye ve bütün dünyaya yayılmasını sağlamak,müşterilerimizin ihtiyaçlarına kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamak ve yeni farklı tadları üreten öncü firma olmaktır.
Firmamızın Vizyonu Et ürünleri sektörünün en beğenilen markası ,halkımıza en güvenli sağlıklı ve en kaliteli hizmet sunan kuruluşu ve lider şirket olmak.


·  HELAL ÜRÜNLER


·  KALİTELİ ÜRÜNLER


·  SAĞLIKLI ÜRÜNLER


·  UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER